O blogu

1770 rok to był dziwny rok: król Stanisław Poniatowski zapoczątkował słynne obiady czwartkowe, w Anglii wynaleziono gumkę do ścierania, a we Francji skonstruowano pierwszy samochód, którym był ciągnik artyleryjski o napędzie parowym. Dzisiaj na świecie jeździ około 900 milionów samochodów, a w 2050r ma ich być 2 miliardy…..

Piszemy o ludziach i ich samochodach. Docieramy do ciekawych historii związanych z motoryzacją. Interesują nas ludzie z pasją i odwagą w realizacji swych planów. Piszemy również o tym jak poruszać się samochodem po mieście i dbać o samochód. Prezentujemy ciekawostki samochodowe i komunikacyjne oraz aktualności z branży motoryzacyjnej.

Codziennie szukamy nowych inspiracji i poszerzamy grono naszych redaktorów i czytelników. Jeśli podeślesz nam ciekawy artykuł – z przyjemnością się z nim zapoznamy i  umieścimy go na naszym blogu pod Twoim nazwiskiem. A jeśli masz interesujący pomysł na artykuł, to bardzo chętnie przydzielimy go jednemu z naszych redaktorów, aby powstał ciekawy tekst, którym podzielimy się z naszymi czytelnikami. Nie zwlekaj i podziel się swoją historią..

Zachęcamy do komentowania treści na naszym blogu. Komentarze obraźliwe lub nie na temat usuwamy.